Hakkımızda

HAKKIMIZDA

MARKAMENTAL

MarkaMental olarak küçük-orta ölçekli şirketlere, kurumsallaşma ve markalaşma yönünde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kuruluş amacımız belli bir gelişime ulaşmış, fakat kurumsallaşma yönünde henüz bir adım atamamış şirketlere veya bireylere kurumsallaşma desteği vererek, kurumsalaşma ile birlikte markalaşmalarını sağlamaktır. Marka Koçu ve kurumsal Menejerlik hizmeti veren Fırat Uğurata tarafından kurulan firmamız kısa zamanda kaliteli partnerleri ile birlikte örneği olmayan, firmalara kurumsallaşma ve markalaşma yolunda koçluk hizmeti veren bir ajans haline gelmiştir.


Henüz kurumsallaşma sürecini tamamlayamamış veya bu konu hakkında departman kuramamış firmaların tüm kurumsallaşma sürecini bizzat üstleniyor ve kurumsallaşma yolunda atılan adımların devamlılığını sağlıyoruz. Kurumsallaşma ile birlikte kazanılan yetenekle ise markanıza değer katıyor veya markanızı gerçek bir marka haline getiriyoruz. Kurumsallaşma yolunda yazılan prosedürlerin bir kısmını ise sahip olduğumuz farklı karakterli yapılar ile bizzat üstleniyoruz. Firmanızın logosundan kurumsal kimliklerine, IT yapısından personel yapısına, reklam yönetiminden pazarlama yönetimine, departman tasarımından maliyet yönetimine kadar bir çok faaliyetin kurumsal şekilde yönetilmesi için zemin hazırlıyoruz. Bu yolda kullanılacak tüm gerekli IT araçlarını ve yazılımları ise bizzat biz tasarlıyor, kurumunuza özel farklı yapıda yazılımlar ve çözümler geliştiriyoruz.

KURUMSALLAŞMA

Kurumsallaşma yolunda vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetleri yanı sıra, bu alanda yapılması gereken alt hizmetleri bizzat üstleniyoruz. Yazmış olduğumuz kurumsal presedürlerin uygulanması için gerekli departmanları eğitiyor, departmanaların bulunmaması halinde ise ya departman yaratmak için kaynak ya da görevlerin bir kısmını bizzat üstlenerek kurumsal gelişiminizi alt hizmetlerimiz ile ayrıca destekliyoruz.

IT YÖNETİMİ
90%
PERSONEL YÖNETİMİ
70%
İŞ GELİŞTİRME
80%
MALİYET YÖNETİMİ
50%

MARKALAŞMA

Sadece kurumsal olarak değil bireysel olarakta markalaşabilirsiniz. Hem kurumlara hem bireylere vermiş olduğumuz marka danışmanlığı yanı sıra, yine markalaşma sürecinde vermiş olduğumuz alt hizmetler ile marka gelişiminize bizzat katkıda bulunuyoruz. Marka oluşunu tamamladıktan sonra mevcut markanın devamlılığını sağlıyor, marka değerini koruyacak kontroller ile markanızın kendi standartlarını yaratıyoruz.

İMAJ YÖNETİMİ
90%
DIJİTAL MARKA TASARIMI
100%
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
100%
REKLAM YÖNETİMİ
60%
  • "Kurumsal olmak için marka olmanıza gerek yok. Fakat marka olmak için kurumsal olmalısınız."
    Fırat Uğurata Founder